no. DRDS-PO5BK30X46
From
71.2
Special Financing Available
Includes 20% Savings!
Includes 20% Savings!
Color: Black
Select a Size: 2'5" x 3'9"
661 Miles away
Includes 20% Savings!
Includes 20% Savings!
Enjoy Member Pricing, Free Delivery, Exclusive Perks, Benefits & More!   Join Mathis Rewards Today
Enjoy Free Shipping & Earn Points On Every Purchase! Join Mathis Rewards Today
Portico PO5 Black 30" x 46" Rug
Specifications
Brand
Brand Name: Dalyn
Brand Description:
Collection
Collection Name: Portico
Product
SKU:DRDS-PO5BK30X46
Warning
RoomVo Specifications
Color: Black
Width: 3'9"
Height: 2'5"