no. DRDS-LN1TE30X46
From
71.2
Special Financing Available
Includes 20% Savings!
Includes 20% Savings!
Color: Teal
Select a Size: 2'5" x 3'9"
661 Miles away
Includes 20% Savings!
Includes 20% Savings!
Enjoy Member Pricing, Free Delivery, Exclusive Perks, Benefits & More!   Join Mathis Rewards Today
Enjoy Free Shipping & Earn Points On Every Purchase! Join Mathis Rewards Today
Lorenzo LN1 Teal 30" x 46" Rug
Specifications
Brand
Brand Name: Dalyn
Brand Description:
Collection
Collection Name: Lorenzo
Product
SKU:DRDS-LN1TE30X46
Warning
Additional: Machine Washable | Final crafting in USA using domestic processing on an imported substrate | 1 inch pile height | Extremely soft and thick, faux fur shag that has the feeling of rabbit fur | Family and pet friendly for active households
RoomVo Specifications
Color: Green
Width: 3'9"
Height: 2'5"