no. DRDS-KK16FL20X30
From
47.2
Special Financing Available
Includes 20% Savings!
Includes 20% Savings!
Select a Size: 1'7" x 2'5"
661 Miles away
Includes 20% Savings!
Includes 20% Savings!
Enjoy Member Pricing, Free Delivery, Exclusive Perks, Benefits & More!   Join Mathis Rewards Today
Enjoy Free Shipping & Earn Points On Every Purchase! Join Mathis Rewards Today
Kikiamo KK16 Flamingo 20" x 30" Rug
Specifications
Brand
Brand Name: Dalyn
Brand Description:
Collection
Collection Name: Kikiamo
Product
SKU:DRDS-KK16FL20X30
Warning
1 inch pile height